Obavijest roditeljima i učenicima

Dragi naši učenici i roditelji,

Prije svega željela bih vam zahvaliti na podršci, suradnji i strpljivosti u situaciji koja nikome nije ugodna niti jednostavna, no i to je dio života i tek još jedan izazov koji ćemo, sigurna sam,  zajedničkim snagama uspješno savladati.

Moram vas zamoliti i upozoriti da vodite računa o doličnom vladanju i primjerenoj komunikaciji u virtualnim učionicama, koja treba biti vezana isključivo i samo uz odvijanje nastave u virtualnom okruženju, budući je sve što objavite vidljivo Ministarstvu znanosti i obrazovanja, CARNetu, učiteljima/icama, stručnim suradnicima i meni osobno.

Ujedno vas upozoravamo da za kršenje tih pravila i neprimjereni način komuniciranja, mogu biti izrečene pedagoške mjere, sukladno naputku MZO-a.

Također imajte na umu da su učenici  obavezni svaki dan odraditi zadatke u virtualnoj učionici i da je cjelodnevni izostanak iz virtualne učionice potrebno opravdati istovjetno kao i izostanak s redovite nastave u školi. Zadatke u virtualnoj učionici nije nužno riješiti u realnom vremenu, već u vrijeme koje učenicima odgovara, ali tijekom dana zadani zadaci moraju biti riješeni i poslani učiteljima/icama na uvid.

Učenici razredne nastave će pratiti program HRT-a za svoj razred, a nekoliko sati nakon toga dobivat će zadatke svojih učiteljica na način koji je već dogovoren s roditeljima.

Učenici predmetne nastave do srijede 18.3.2020. prate nastavu na Sportskoj TV, a od 18.3.2020. imat će nastavu u virtualnim učionicama.

Sve potrebne obavijesti stizat će pravovremeno pa ih redovito pratite.

Sve će biti dobro, ne brinite

Srdačno,

Vaša ravnateljica  :

objavio: Administrator   datum: 16. 3. 2020.